Driehuizerweg 8 068

Egmond aan den Hoef
€ 215.000,- k.k.
  • 51 m2
  • 172 m3
  • 2
Omschrijving

Ruimte, rust en royaal recreatiechalet op 340 m² eigen grond! Op een bijzonder rustige locatie aan de rand van recreatiepark De Woudhoeve in Egmond aan den Hoef staat dit fraaie, vrijstaande recreatiechalet van het type ‘Condor’. Het chalet is het grootste type op het park en ligt op een…

Ruimte, rust en royaal recreatiechalet op 340 m² eigen grond!

Op een bijzonder rustige locatie aan de rand van recreatiepark De Woudhoeve in Egmond aan den Hoef staat dit fraaie, vrijstaande recreatiechalet van het type ‘Condor’. Het chalet is het grootste type op het park en ligt op een royaal perceel van maar liefst 340 m² eigen grond. Met een prachtig aangelegde tuin, verschillende zonneterrassen en zelfs een schaduwterras, een nieuwe keuken uit 2026 en het strand en de duinen op korte afstand, is dit een plek waar het vakantiegevoel direct begint!

Zodra u binnen stapt, valt de aangename lichtinval op. De vele raampartijen zorgen voor een open en ruimtelijk gevoel en halen het buitenleven als het ware naar binnen. De sfeervolle woonkamer biedt via de schuifpui direct toegang tot de zonnige tuin. Op mooie dagen zet u de pui lekker open en lopen binnen en buiten moeiteloos in elkaar over.

De open keuken is medio 2026 volledig vernieuwd en geeft het interieur een frisse, eigentijdse uitstraling. De keuken is voorzien van een vaatwasser, koel/vriescombinatie, oven, inductiekookplaat, ingebouwde afzuiging en LED-verlichting. Verder beschikt het chalet over twee slaapkamers en een badkamer.

Ook aan de buitenzijde is veel aandacht besteed aan onderhoud en uitstraling. In 2022 is het chalet volledig voorzien van nieuwe kunststof buitenbekleding, waardoor het geheel er bijzonder verzorgd uitziet en bovendien onderhoudsarm is. De fraai aangelegde tuin ligt op het zuidoosten en biedt dankzij de verschillende terrassen volop mogelijkheden om van het buitenleven te genieten.

De rustige ligging aan de rand van het park zorgt voor een prettig gevoel van ruimte. Daarnaast beschikt het chalet over twee eigen parkeerplaatsen en een praktische berging voor fietsen en tuinspullen.

Recreatiepark De Woudhoeve ligt op een aantrekkelijke locatie tussen Egmond aan Zee, Bergen en Alkmaar. Vanuit het park ontdekt u eenvoudig de prachtige omgeving, met uitgestrekte duingebieden, mooie fietsroutes, gezellige dorpscentra en natuurlijk het brede Noordzeestrand. Ook op het park zelf is van alles te beleven. Zo zijn er twee zwembaden, een restaurant, een meertje, een binnen- én een buitenspeeltuin en volop groen. Een fijne omgeving voor jong en oud!

Of u nu op zoek bent naar een eigen vakantieverblijf aan de kust, een plek om samen met familie en vrienden te genieten of een recreatiewoning die u (gedeeltelijk) wilt verhuren: dit chalet biedt diverse mogelijkheden.

Bijzonderheden:
– Vrijstaand en goed onderhouden recreatiechalet, type ‘Condor’;
– Grootste chalettype op recreatiepark De Woudhoeve;
– Gelegen op maar liefst 340 m² eigen grond;
– Rustige ligging aan de rand van het park;
– Fraai aangelegde tuin op het zuidoosten;
– Verschillende zonneterrassen;
– Veel lichtinval door de grote raampartijen;
– Schuifpui naar de tuin;
– Nieuwe keuken, geplaatst medio 2026;
– Volledig vernieuwde kunststof buitenbekleding (2022);
– Twee slaapkamers;
– Eigen parkeerplaats voor 2 auto’s;
– Praktische berging;
– Geschikt voor eigen recreatief gebruik en/of verhuur;
– Nabij strand, duinen en de gezellige plaatsen Egmond aan Zee, Bergen en Alkmaar;
– Parkkosten: € 2.367,18 per jaar.

Nieuwsgierig geworden? Neem contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. Wij laten u graag de sfeer, ruimte en mogelijkheden van dit bijzondere chalet ervaren!

Lees meerLees minder
Specificaties

Kenmerken

  • Prijs: € 215.000,- Kosten koper
  • Adres Driehuizerweg 8 068
  • Postcode / plaats 1934 PR Egmond aan den Hoef
  • Woonoppervlakte ca. 51 m2
  • Status Beschikbaar
  • Aanvaarding In overleg
  • Soort woonhuis Vrijstaande woning
  • Soort bouw Bestaande bouw
  • Soort dak Zadeldak
  • Onderhoud binnen Goed
  • Onderhoud buiten Goed
  • Verwarming Cv ketel
  • Warm water Cv ketel
  • CV-ketel type Gas
  • CV-ketel bouwjaar 2008
  • CV-ketel eigendom Eigendom
  • Ligging Beschutte ligging
  • Hoofdtuin Tuin rondom
  • Kwaliteit tuin Fraai aangelegd
  • Externe bergruimte ca. 6 m2
  • Inhoud ca. 172 m3
  • Perceeloppervlakte ca. 340 m2
  • Gebruiksoppervlakte wonen ca. 51 m2
  • Bouwjaar 2008
  • Tuin opp. 289 m
  • Energieklasse C
  • Isolatie Dakisolatie, muurisolatie, dubbel glas
  • Aantal kamers 3 kamers
  • Aantal slaapkamers 2 slaapkamers
  • Aantal badkamers 1 badkamer
  • Badkamervoorzieningen Toilet, douche, wastafel, wastafelmeubel
  • Aantal woonlagen 1 woonlagen
  • Voorzieningen Tv kabel, schuifpui, natuurlijke ventilatie
  • Schuur / berging Vrijstaand hout
  • Aantal schuren / bergingen 1
  • Voorzieningen Voorzien van elektra
  • Parkeerfaciliteiten Op eigen terrein, op afgesloten terrein
  • Garage Geen garage
Media

Plattegronden

Diensten | Winkel & Buis makelaars en taxateurs in Egmond aan Zee
Zoekopdracht

Niet gevonden wat u zocht?

Laat ons u helpen en stel een zoekopdracht in.

Gratis zoekopdracht

Zoekresultaten filteren

Neem contact op

    Nieuwsbrief

    Gratis zoekopdracht

      Bezichtiging plannen

      Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op